Deze Opel KARL met 42.190 km op de teller, heeft het bouwjaar 2018 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.0 Rocks Online Edition WORDT VERWACHT Wij bieden ook financiering mogelijkheden aan.
Het meest verkochte automerk in Nederland is en blijft Opel. Hij rijdt lekker, deze Opel. Pittig ook. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Met de WiFi-hotspot kunt u onderweg muziek of films streamen en internetsurfen. Alle audioknoppen letterlijk onder handbereik: dat kan met de audiobediening op het stuur. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Ook is de Opel uitgerust met: WIFI-hotspot, cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
In de Opel KARL heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie en met tellerrapport van Nationale Autopas. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Opel, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
= Bedrijfsinformatie =
Bij Autobedrijf Kleverlaan leveren wij al onze auto’s kosteloos rijklaar af. Dit betekent dat u 12 maanden BOVAG Garantie +1 jaar APK krijgt voor de getoonde prijs in de advertentie. Dus geen addertjes onder het gras! Zit uw occasion naar wens tussen ons aanbod, neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. Wij zorgen dat de auto op het gewenste moment klaar staat voor uw proefrit! Onze openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 09:00 -18:00 en Zaterdag van 09:00 – 17:00. Uiteraard kunt u ook gewoon bij ons binnen lopen! Mocht u extra accessoires op uw occasion willen als een trekhaak / cruise control etc. dan kunnen wij dit allemaal voor u verzorgen.
Optioneel bieden wij een onderhoudsbeurt aan t.w.v. € 395,-. Hierbij moet u denken aan een onderhoudsbeurt volgens automerk gerelateerd schema. U beslist!
Autobedrijf Kleverlaan is sinds 1975 een begrip in de gehele Duin- en Bollenstreek én ver daarbuiten. Wij staan met ons complete team altijd klaar om u mobiel te houden. Autobedrijf Kleverlaan verzorgt uw onderhoud en reparaties van alle automerken en verkoopt nieuwe Kia’s en gebruikte auto’s van alle automerken. U kunt ook terecht voor Full Operational Leasing, Financial Leasing, Private Leasing, particuliere financiering, schadeherstel en autoverzekeringen. Verder voeren wij Apk-keuringen uit, hebben wij een snel service en een aircoservice. Ook voor de inbouw van apparatuur en accessoires, bandenservice en de verhuur van bedrijfsbussen bent u bij Autobedrijf Kleverlaan aan het juiste adres.
Hoewel aan de informatie over onze occasions de grootst mogelijke zorg is besteed kan Autobedrijf Kleverlaan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie, van welke aard dan ook!